Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

88298Міський голова Сергій Зеленський учора, 13 лютого, зустрівся з Координатором проекту Німецького товариства з міжнародного співробітництва GiZ Денисом Ткачовим з приводу організації дозвілля та відпочинку для лозівської молоді, зокрема подальшого розвитку молодіжного хабу. У нараді також взяли участь заступник міського голови Володимир Барановський, начальник Управління освіти, молоді та спорту Вікторія Урванцева та працівники управління, які відповідають за організацію роботи з молоддю.

Рік тому за підтримки Німецького товариства з міжнародного співробітництва GiZ молодіжний хаб створили у Лозовському центрі молоді. На нараді намітили перспективи щодо його розвитку і розширення спектру заходів різного спрямування для молоді.
Користуючись нагодою, Денис Ткачов висловив подяку керівництву міста за співробітництво та подальшу ефективну співпрацю у напрямку створення належних умов для відпочинку молоді.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ