13°C

Погода у Лозовій

Переважно хмарно

Вологість: 30%

Вітер: 28.97 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Про це на нараді з керівниками комунальних підприємств, яка пройшла сьогодні, 21 квітня, наголосив заступник міського голови Валерій Крикун. Він зауважив, що погодні умови не покращуються, тому комунальні підприємства повинні готуватися  ефективно і швидко реагувати на будь-які нештатні ситуації пов’язані з погіршенням погоди.

 На нараді комунальники прозвітували про роботи, які тривають у місті. Через негоду у місті впало півсотні дерев та пошкоджені лінії електропередач.  Директор КП «Еко-Сан» Володимир Селезньов розповів, що його бригада третій день поспіль займається прибиранням повалених дерев та гілок,  просив активніше до цього долучитися приватні ЖЕКи.

Заступник міського голови Валерій Крикун звернув увагу директорів комунальних підприємств на посилення роботи  з боржниками за комунальні послуги. КП «Теплоенерго» населення заборгувало 37 мільйонів гривень, Лозоваводоканал майже 15 мільйонів, борг населення перед житлово-управляючою компанією за послугу з управління багатоквартирним  будинком складає 7 мільйонів гривень. 

Наступне питання яке винесли на обговорення – підготовка міста до травневих свят: прибирання парків, скверів, території навколо пам’ятників.   

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ