Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1610091Проект «Бюджет участі» презентував лозівчанам доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Олег Кулініч. Захід пройшов 22 березня у великій залі міської ради, на який запросили представників підприємств, установ та організацій міста, депутатів, молодіжних активістів.

Олег Кулініч розповів, що проект передбачає безпосередню участь мешканців у розвитку своєї громади. Містяни запропонувавши власні проекти мають можливість їх реалізувати за кошти міського бюджету. Для цього необхідно подати проект пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як проект реалізують.
В Україні вперше бюджет участі було впроваджено в 2015 році в трьох містах: Чернігові, Черкасах та Полтаві. На сьогоднішній день у Харківській області проект вже запрацювавв Первомайську, Мерефі, Чугуєві, Краснограді, Старосалтівській ОТГ, Нововодолазькій ОТГ, Боровій. У Лозовій також розглядають можливість залучення містян до розвитку міста.
Директор Лозівського центру молоді Вадим Гоч розповів, молодіжний хаб «PIXEL» виграв грант від німецької організації GIZ. За її рахунок 30 активістів з Лозової пройдуть тренінги і отримають базові знання з написання проектів по розвитку міста і в подальшому надаватимуть допомогу лозівчанам брати участь у проекті «Бюджет участі».

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ