-9°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 77%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

n8 березня, на 53 році обірвалося життя Олександра Георгійовича Неділько. Сьогодні, 9 березня, лозівчани проводжають його в останню путь. Прощання відбувається у Свято-Смоленському храмі. Поховають Олександра Георгійовича на Центральному кладовищі у місті Лозова.

Лозівський міський голова Сергій Зеленський, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють слова співчуття рідним та близьким з приводу його передчасної смерті. Пам’ять про Олександра Георгійовича житиме в серцях усіх, хто його знав і поважав. Сумуємо разом з рідними.
Олександр Георгійович народився 4 січня 1966 року в м. Лозова. В 1983 році закінчив Лозівську середню школу № 10, потім навчався в Лозівському професійно-технічному училищі № 36, де здобув робітничу професію – токаря - універсала 4 розряду. З 1984 року по 1986 рік проходив строкову військову службу в лавах Радянської Армії. В 1991 році закінчив Харківський державний університет імені О.М.Горького за спеціальністю «Історія», та отримав кваліфікацію історика, викладача історії та суспільствознавства.
Трудову діяльність розпочав в рідній школі, де працював з 1991 року по 1999 рік вчителем історії та правознавства.
З 1999 року по 2006 рік був директором Лозівської загальноосвітньої школи № 8. Потім, по 2010 рік, очолював відділ освіти Лозівської міської ради Харківської області. З 2011 року по 2013 рік - директор Лозівської загальноосвітньої школи № 11.
З 2013 по 2015 рік працював заступником Лозівського міського голови.
З 2016 року – помічник-консультант народного депутата України А.М.Гіршфельда.
Неділько О.Г. – вчитель вищої категорії, мав педагогічне звання «Старший вчитель». За значні досягнення в галузі педагогічної освіти в 2008 році був нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України». Педагогічний стаж роботи складає більше 22 років.
Депутат Лозівської міської ради Харківської області
V та VI скликань.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ