Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

n8 березня, на 53 році обірвалося життя Олександра Георгійовича Неділько. Сьогодні, 9 березня, лозівчани проводжають його в останню путь. Прощання відбувається у Свято-Смоленському храмі. Поховають Олександра Георгійовича на Центральному кладовищі у місті Лозова.

Лозівський міський голова Сергій Зеленський, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють слова співчуття рідним та близьким з приводу його передчасної смерті. Пам’ять про Олександра Георгійовича житиме в серцях усіх, хто його знав і поважав. Сумуємо разом з рідними.
Олександр Георгійович народився 4 січня 1966 року в м. Лозова. В 1983 році закінчив Лозівську середню школу № 10, потім навчався в Лозівському професійно-технічному училищі № 36, де здобув робітничу професію – токаря - універсала 4 розряду. З 1984 року по 1986 рік проходив строкову військову службу в лавах Радянської Армії. В 1991 році закінчив Харківський державний університет імені О.М.Горького за спеціальністю «Історія», та отримав кваліфікацію історика, викладача історії та суспільствознавства.
Трудову діяльність розпочав в рідній школі, де працював з 1991 року по 1999 рік вчителем історії та правознавства.
З 1999 року по 2006 рік був директором Лозівської загальноосвітньої школи № 8. Потім, по 2010 рік, очолював відділ освіти Лозівської міської ради Харківської області. З 2011 року по 2013 рік - директор Лозівської загальноосвітньої школи № 11.
З 2013 по 2015 рік працював заступником Лозівського міського голови.
З 2016 року – помічник-консультант народного депутата України А.М.Гіршфельда.
Неділько О.Г. – вчитель вищої категорії, мав педагогічне звання «Старший вчитель». За значні досягнення в галузі педагогічної освіти в 2008 році був нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України». Педагогічний стаж роботи складає більше 22 років.
Депутат Лозівської міської ради Харківської області
V та VI скликань.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ