Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 18176eda0df025babc403b1b3c4a62f0 VСьогодні, 13 червня, в Харківській обласні державній адміністрації під головуванням заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка відбулося засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери районів та міст Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 років. У нараді взяли участь заступник Лозівського міського голови Валерій Крикун та керівники комунальних підприємств Лозової.

На обговорення виносилися питання встановлення загальнобудинкових вузлів обліку теплової енергії. Будівництва об’їзної дороги у місті Лозова та ремонт ділянки дороги Мерефа-Лозова-Павлоград (від Лозової у напрямку Павлограду). Також під час наради детально розглянули питання початку ремонту Південнного колектору у місті Лозова.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ