Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG da4ad3de6bb3c2b61bd6e2be8a7edbec VМіністерство охорони здоров’я спростило процедуру підписання декларацій з сімейними лікарями. Лозівчани можуть зробити це скориставшись сайтом Helsi.me, розповіли у Територіальному медичному об’єднанні. На сайті перш за все необхідно ввести номер свого мобільного телефону і отримати код підтвердження для входу. Далі внести у систему свої особисті дані, тим самим створивши на сайті особистий кабінет. Знайти своє місто і обрати сімейного лікаря з яким бажаєте підписати декларацію. Після подачі такого клопотання в онлайн-режимі, сімейний лікар у свою чергу завіряє декларацію електронним підписом.

Та для завершення процедури підписання декларації пацієнту необхідно прийти до сімейного лікаря і поставити особистий підпис на роздрукованому бланку декларації. При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Копії цих документів здавати лікарю не потрібно.
Станом на 20 липня у місті і районі декларації з сімейними лікарями підписали 22 тисячі жителів з 94.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ