Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1930553

Карантин, який триває в Україні через поширення коронавірусу, призвів до закриття майже всіх магазинів та закладів сфери послуг, окрім тих, які здійснюють торгівлю продуктами харчування, медикаментами, засобами гігієни. Лозівські підприємці скаржаться до мерії несуть збитки через неможливість здійснювати торгівлю та надавати послуги.

Сьогодні, 24 березня, міський голова Сергій Зеленський зустрівся з директорами ринків міста Лозова та підприємцями, які надають флористичні послуги. В останніх - немає можливості реалізовувати на своїх торгівельних об'єктах вирощені квіти, у результаті рослини гинуть. Страждають від закриття магазинів квітів  і покупці, які не можуть придбати посівний матеріал, добрива та засоби захисту рослин від шкідників. Ситуація, яка склалася може вплинути на врожай овочевих восени, говорять підприємці.

Міський голова наголосив: «Ми розуміємо проблеми, які виникають з веденням бізнесу в умовах карантину, але порушити вимоги Постанови КМ України № 211 не маємо права, вони діють на усій території держави і їх необхідно дотримуватися».

Перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков додав: «У мерії стурбовані цим питанням та вирішити його на місцевому рівні ми не можемо. Тому, за дорученням мера міста звернулися з листом до голови ХОДА, у якому виклали ряд проблемних питань, що стосуються здійснення торгівельної діяльності на ринках міста в умовах карантину. Зокрема, про труднощі, які виникли у населення з придбанням насіння та засобів захисту овочевих культур для забезпечення весняно-польових робіт на присадибних та дачних ділянках. Також у листі просимо роз’яснити, як здійснювати діяльність суб’єктам господарювання у сфері надання ритуальних послуг».

Учасники наради рекомендували підприємцям свою торгівельну діяльність вести із застосуванням адресної доставки.

Начальник Лозівського відділу поліції Олександр Долженко нагадав - торгівля в магазинах та з порогу магазина заборонена. Перебування власників та працівників на своїх торгівельних об’єктах дозволяється за умови дотримання усіх протиепідемічних вимог.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ