Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

44119747 2200625570203525 5072330125735886848 nСьогодні, 16 жовтня, проходить засідання ІІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування, який зібрав представників об’єднаних територіальних громад області, експертів Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування та польських партнерів. Участь в форумі взяв Лозівський міський голова Сергій Зеленський та делегація міської ради.

Голова ХОДА Юлія Світлична зазначила, що Харків стає центром українсько-польських відносин. Минулого року зустрічали Президента Польщі Анджея Дуду та голову сейму. Також поважна та потужна польська делегація взяла участь у міжнародному економічному форумі. Вона відзначила, що така активність українсько-польських відносин саме на території Харківщини є запорукою подальшої співпраці та її конкретних результатів.
Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Януш Яблонський наголосив на корисності досвіду українських громад для польських коллег та подякував голові ХОДА за постійну активну та плідну співпрацю.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ