Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

20190913 16391913 вересня, у мерії відбулися урочистості та святковий концерт присвячені Дню фізичної культури і спорту. Під час заходів обласними й міськими відзнаками нагороджено спортсменів, які досягли особливих успіхів у своїй справі і присвятили свої перемоги місту. Слова подяки та гучні оплески звучали на адресу ветеранів спорту Лозівщини.

Зі словами привітання до спортсменів звернувся заступник Лозівського міського голови Володимир Барановський: "Від імені Лозівського міського голови Сергія Зеленського я вітаю усю спортивну спільноту Лозівщини зі святом – Днем фізичної культури і спорту! Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту на Лозівщині. Чимало наших земляків прославили наш край на державних та світових аренах. Своїми досягненнями ви підвищуюєте престиж держави та авторитет Лозівського краю. Ми ж зі свого боку, за сприяння обласного керівництва, прикладаємо  максимум зусиль для розвитку спортивної галузі громади". 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ