Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

2017 04 03 spivchuttaЛозівська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють слова співчуття з приводу смерті рідними та близьким Надії Петрівни Соляник. Всі хто знав і поважав Надію Петрівну запам’ятали її ініціативною, творчою, енергійною людиною, досвідченим організатором і керівником. 

Прощання з Надією Петрівною проходить в Петро-Павлівському храмі о 13.00 годині, поховають її на Центральному кладовищі в місті Лозова.
Соляник Надія Петрівна народилася 29 липня 1952 року в с. Лукашеве Близнюківського р-ну Харківської обл. В 1969 році закінчила Блюзнюківську середню школу. Трудову діяльність розпочала піонервожатою Новоукраїнської школи Близнюківського р-ну, де працювала до 1974 року.
З 1977 по 1979 рр. Надія Петрівна навчалася в Харківському культурно-просвітньому училищі, який закінчила з відзнакою. З 1984 по 1989 рр. – навчання в Харківському державному інституті культури за спеціальністю «Культурно-просвітницька робота».
До виконавчого комітету Надія Петрівна Соляник прийшла у 1980 році, де розпочала роботу кур’єром і працювала до 1985 року.
Грудень 1985 – вересень 1988 р. була завідуючою відділом по роботі з дітьми Палацу культури ЛКМЗ. З вересня 1988 р. по грудень 1990 р. – старший інженер міськвиконкому.
02.01.1991 р. – призначена завідуючою відділом культури міськвиконкому. На цій посаді вона працювала до самого виходу на пенсію у грудні 2010 року. Загальний трудовий стаж роботи становить 39 років, стаж роботи в органах місцевого самоврядування – 26 років. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток культури міста, визначні успіхи у сприянні розвитку місцевого самоврядування, активну роботу щодо соціального захисту працівників культури нагороджена почесними грамотами Міністерства культури і туризму України, Харківської обласної державної адміністрації, Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Центрального Комітету профспілки працівників України, Лозівської міської ради.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ