Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Covid19133

Сьогодні, 16 жовтня, на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка пройшла під головуванням першого віце-мера Олександра Жидкова, обговорили ситуацію щодо захворюваності на коронавірус у Лозівській ОТГ.

Відповідно до рішень протоколу № 30 регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 15 жовтня Лозівська міська об’єднана територіальна громада з 00.00 хвилин 19 жовтня 2020 року переходить до «червоної» зони епідемічної небезпеки.

Обмежують свою роботу з 20.00 до 07.00 години:

- торгово-розважальні центри (крім відділів продовольчої групи);

- суб’єкти господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (бари, ресторани, кафе тощо);

- суб’єкти господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного та побутового обслуговування населення;

Забороняється:

- робота кінотеатрів та нічних клубів;

- робота спортивних залів, фітнес-центрів (окрім стадіонів на відкритому повітрі);

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, приймання відвідувачів кінотеатрів та приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.

Громадський транспорт не зупиняють, він продовжує свою роботу з урахуванням усіх епідемічних норм.

Школи не закривають, поки що школярі йдуть на двотижневі канікули, які розпочнуться з 19 жовтня. Дитсадки працюють з дотриманням усіх карантинних норм.

Медики закликали жителів Лозівщини дотримуватися усіх заходів безпеки - соціальної дистанції та маскового режиму, особливо в транспорті.

Під час наради увагу правоохоронців звернули на посилення контролю за дотриманням правил самоізоляції хворих на коронавірусну інфекцію та тих, які очікують результатів аналізів.

Також перший-віце-мер поінформував, що місто профінансувало всі заходи, які необхідні для роботи виборчих дільниць в умовах пандемії під час місцевих виборів 25 жовтня. Вибори відбудуться з дотриманням усіх карантинних заходів.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ