Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1530669У якому стані залишили будівлі комунальної власності колишні орендарі та як далі розпоряджатися звільненими площами сьогодні, 7 листопада, розглянули на виїзній нараді, яка пройшла під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського.

Мер разом з заступниками та працівниками міськвиконкому оглянув приміщення, де розміщувалося відділення «Ощадбанку» та будівлю колишнього Бюро технічної інвентарізації. Комісійно вирішували, як далі використовувати звільнені приміщення.
Також міський голова проїхався містом та звернув увагу на незадовільний санітарний стан деяких домоволодінь у центральній частині – занедбані будівлі, територія домоволодінь заросша бур’янами. Доручив комунальним службам встановити власників та змусити їх навести лад.
Після об’їзду міста, Сергій Зеленський разом з комунальними службами оглянув тротуар, який веде від магазину «Сільпо» до Південного ринку, уздовж 5-го мікрорайону. Найбільш аварійні ділянки тротуару за дорученням міського голови найближчим часом відремонтують. Мер зауважив: «Упродовж дня тут проходить велика кількість дорослих і малечі. Він веде до дитсадку і школи. Тому цього року ми повинні відремонтувати найбільш аварійні ділянки тротуару, розчистити його і забезпечити належний прохід жителям мікрорайону.»

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ