Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1510142Лозівський міський голова Сергій Зеленський у середу, 5 грудня, зібрав термінову нараду з керівниками правоохоронних органів з приводу неналежної організації роботи щодо боротьби з торгівлею наркотичними засобами та лікарськими препаратами, які у своєму складі містять сильнодіючі речовини, та припинення роботи ігрових закладів у місті. Міський голова незадоволений роботою у цьому напрямку.

Також на обговорення з правоохоронцями мер виніс питання хуліганських дій двох молодих хлопців, мешканців району, які розбили вікно в Муніципальній аптеці по вулиці Свято-Миколаївській. Подія сталася близько 13.00 години 5 грудня. Сергій Зеленський просив керівника відділу поліції провести ретельну перевірку та до порушників вжити заходи адміністративного впливу.
Вранці 6 грудня працівники Управління праці та соціального захисту населення, Лозівського об’єднаного Управління Пенсійного Фонду та ДНЗ № 5 виявили розбиті склопакети в своїх приміщеннях. Дані факти зареєстровані у Лозівському відділі поліції, встановлюються особи, причетні до скоєння даних правопорушень.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ