9°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 85%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1240199Упродовж двох тижнів Лозівський мер Сергій Зеленський зустрівся з мешканцями мікрорайонів, центральної частини, Авилівського боку міста Лозова та жителями Панютиного і сел Домаха і Хлібне.  Під час зустрічей розповів містянам, про розвиток галузей освіти, спорту, медицини, житлово-комунального господарства.  Також міський голова поінформував, як розвиватиметься Лозова у наступному році.

Під час останньої зустрічі, яка пройшла 9 листопада у Дитячій музичній школі, Сергій Зеленський розповів про плани місцевої влади з благоустрою центральної частини міста, зокрема Бульвару Шевченка. Розповів, що у наступному році запрацює програма «Безпечне місто». Також дав вказівку, занести до плану фінансування ремонти Дитячої музичної школи.  

Мешканці села Домаха дякували міському голові та керівництву КП «Теплоенерго» за відремонтовану систему теплопостачання у школі. Просили допомоги в упорядкуванні території кладовища на хуторі Циганський.  А також скаржилися на проїзд вантажного транспорту через село Домаху, що призводить до руйнування доріг і тріщин в будинках.  

У селі Хлібному батьківський комітет школи висловив вдячність за допомогу в благоустрої навчального закладу, мешканці дякували за сприяння у ремонті дороги до села.

У Панютиному жителі приватного сектору просили КП «Еко-Сан», яке відповідає за вивіз побутового сміття, дотримуватися графіків, бо іноді мешканцям доводиться тривалий час очікувати приїзд сміттєвозу. Окрім того панютяни піднімали питання протікання дахів багатоповерхівок, освітлення підходів до під’їздів.

Майже під час усіх зустрічей населення цікавило питання встановлення індивідуальних газових лічильників, нарахування субсидій, ремонту внутрішньоквартальних доріг, благоустрою прибудонкових територій. 

Усі питання, які прозвучали від жителів, міським головою  поставлені на контроль, деякі вирішені у ході проведення сходів.   

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ