Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

AaCСьогодні, 8 листопада, Лозівський міський голова Сергій Зеленський зустрівся з заступником голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолієм Бабічевим по питанню налагодження поставок продуктів харчування до навчальних закладів міста.

Нагадаємо у місті склалася критична ситуація з харчуванням дітей у школах і дитсадках. Навчальні заклади міста на сьогодні отримують лише крупи, овочі і рибу. З 16 жовтня перервані поставки курятини, виникли проблеми з забезпеченням кисломолочним сиром та ковбасними виробами, що призводить до порушення норм та правил харчування. Дитсадки лише на два тижні забезпечені м’ясом.
Цього ж дня Сергій Зеленський взяв участь у робочій нараді Департаменту Житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури ХОДА щодо збору вихідних даних для отримання містобудівних умов та обмежень по робочому проекту «Реконструкція системи поза майданчикового водопостачання м. Лозова»

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ