8°C

Погода у Лозовій

Сонячно

Вологість: 69%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Сьогодні, 19 квітня, на нараді з керівниками комунальних підприємств Сергій Зеленський обговорив питання ліквідації наслідків негоди у Лозовій, роботу комунальників по розчищенню міста від снігу, особливо тротуарів та зупинок. Наголосив на необхідності покращення роботи комунальних служб. 

За прогнозами синоптиків під вечір 19 квітня, температура повітря почне знижуватися до 6-7 градусів морозу. На дорогах очікуються наледні та ожеледь. Комунальні підприємства міста готові з вечора розпочати роботу по посипанню пісчано-сольовою сумішшю доріг, тротуарів, підходів до зупинок.
У зв'язку з погіршенням погодних умов лозівчан просимо дотримуватися особистої обережності при пересуванні, а також обходити засніжені гілки дерев, козирки дахів, балкони, лінії електропередачі. Особливу увагу приділяти дітям, які зараз знаходяться на вимушених канікулах.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ