Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P166025111 травня керівники міста і району обговорили проблеми фінансування освітньої та медичної галузі Краснопавлівської та Орільської селищних рад.

Про проблемні питання функціонування первинної ланки охорони здоров’я Лозівського району в умовах децентралізації та реформування сільської медицини, доповів директор комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинно-медико-санітарної допомоги» Олексій Євсєєв.

Лозівський міський голова Сергій Зеленський наголосив, що дефіцит бюджету Лозівської ОТГ в галузі медицини вплинув на рішення про передачу медичних закладів Краснопавлівки та Орільки на утримання селищни рад. Міські депутати під час останньої сесії, яка відбулася 8 травня врахували думку громади й прийняли рішення про передачу медичних об’єктів – Краснопавлівської амбулаторії та трьох ФАПів. Кошти, які виділяють селищні ради замалі, а фінансувати медзаклади розташовані в населених пунктах, які не входять до ОТГ немає можливості.

Питання утримання цих медичних закладів обговорили під час наради. 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ