Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

01Павлоградські шляховики капітально ремонтують дорогу Садове-Катеринівка. Ремонтники розповідають, по цій дорозі перекладуть шість ділянок. Усього оновлять більше дев’яти тисяч квадратних метрів дорожнього покриття. Закінчити роботи планують до кінця наступного тижня. Як проходить ремонт приїхали подивитися керівники Лозівщини та помічник народного депутата.

Заступник міського голови Олексій Корпан акцентував, що роботи проводяться завдяки підтримки обласного керівництва: “Дуже приємно, що сподівання голови Лозівської РДА та голови міста знаходять підтримку у керівництва області. І голови Харківської ОДА Юлії Світличної, і голови Харківської райради Сегія Чернова, і обласних депутатів. Результат є - ремонт доріг розпочався”.

Кошти на проведення робіт виділили з Державного дорожнього фонду, розповідає начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури Лозівської РДА Валерій Умбатов: “У поточному році виділили 17,5 млн гривень, які розподілені на три дороги загального користування місцевого значення. Це дорога Садове-Катеринівка, під’їзд до села Нова Іванівка і дорога Нова Іванівка-Орілька на Чернігівщині”.

Також керівники Лозівщини оглянули хід робіт з будівництва нової об’їзної дороги. Вони акцентували, що це перше будівництво дороги комунальної власності за часи незалежності України.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ