Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P15802345 лютого на сесії міської ради депутати внесли зміни до Програми «Фінансова підтримка комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги». Як зазначив його директор Олексій Євсєєв, на сьогодні одним з важливих питань виконання Програми є туберкулінодіагностика дитячого населення, зокрема дошкільнят. У 2019 році необхідно провести щеплення 4700 дітей 4-6 років. За розрахунками медиків на закупівлю 9 тис. 466 доз необхідно 300 тисяч гривень.

-Хоча реформи і гарантовані державою, але всі вони робляться за рахунок місцевих бюджетів, - сказав мер Сергій Зеленський. – Ми перекладаємо вантаж держави на плечі органів місцевого самоврядування. Гроші на боротьбу і профілактику дитячого туберкульозу виділяти треба! Ви знаєте, яка ситуація у державі в цілому. Дітей потрібно оберігати.

Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ