Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1640294

На засіданні виконавчого комітету міської ради, яке пройшло 23 квітня затвердили рішення про підсумки виконання міського бюджету за І квартал 2019 року. Затвердили план заходів на 2019 рік щодо наповнення  міського бюджету, економного і раціонального використання бюджетних коштів у процесі виконання міського бюджету.

 

Затвердили рішення про порушення клопотання перед Харківською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітній матері Ковальчиній В.В. Прийняли рішення про надання матеріальної допомоги деяким категоріям громадян, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС.

Надали дозволи Управлінню жилого-комунального господарства  на видалення дерев, які знаходяться у незадовільному стані. Погодили місця розташування атракціонів в м. Лозова.

Прийняли ряд рішень щодо захисту прав та законних інтересів дітей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Надали статуси дитини, позбавленої батьківського піклування та дитини-сироти, встановили опіку над неповнолітніми. Продовжили термін перебування малолітнього в патронатній сім’ї.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ