Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

bez nazvaniya21 жовтня 2018 року до Лозівського краєзнавчого музею завітали незвичайні гості - курсанти і викладачі Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба. Співробітники музею із задоволенням ознайомили їх з експозиціями, особливо з тими, що стосуються подій Другої Світової війни та боротьби за незалежність України, відповіли на численні запитання і домовилися про подальше співробітництво.

Приємно бачити, що юнаки і дівчата зі своїми наставниками пізнають історію рідного краю, батьківщини не тільки за допомогою наукових видань, у тиші кабінетів та аудиторій, але й у такий наочний спосіб. Вивчаючи трагічні події 1942 року на Харківщині, історію переможного наступу радянських військ на Лозівсько-Барвінківському напрямку взимку 1941-1942 рр. та загибелі трьох армій у травневому «котлі», студенти проїхали місцями колишніх боїв, на власні очі побачили предмети, які залишилися від тих часів у музеях Ізюма, Барвінкового і Лозової, послухали розповіді спеціалістів. І, сподіваємося, історія рідного краю для них перестала бути абстракцією, чимось далеким і нереальним. Коли історія стає частиною кожного з нас, ми починаємо поважати минуле і діяння своїх пращурів, розуміємо, для чого живемо, що повинні берегти і до чого прагнути.

Начальник відділу культури

А.В. Михайлова

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ