Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

на заглавную1

   В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у зв’язку з набранням чинності з 01 травня 2018 року нового Порядку призначення житлових субсидій працівниками управління праці та соціального захисту населення міської ради 17 травня 2018 року проведено 3 зустрічі щодо роз’яснення норм призначення субсидій на новий неопалювальний період, а саме: начальником управління  Кіпкало В.В. в приміщенні виконавчого комітету міської ради проведено зустріч з працівниками відділів та управлінь міської ради, в актовій залі управління спеціалістами відділу соціальних допомог проведено зустріч з мешканцями м.Лозова, заступником начальника управління – начальником відділу соціальних допомог Жиновою О.М. надано роз’яснення працівникам КП «Теплоенерго».

   В першу чергу на всіх зустрічах було наголошено на необхідності подання нової Заяви та Декларації наступним категоріям отримувачів:  

-   орендарям житла;

-   внутрішньо переміщеним особам;

- сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб;

- сім’ям, де є непрацюючі громадяни працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

- громадянам, в яких відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року;

- особам, члени сім'ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства (чоловік, дружина), на яке було призначено субсидію в попередньому періоді.

2

   Також, внесеними змінами визначено, що субсидія не призначається, якщо загальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв.м. для квартири та 200 кв.м. для індивідуального будинку.

   З 1 травня 2018 року право на отримання субсидії втратять домогосподарства, у складі яких або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи працездатного віку, які не працюють. Житлову субсидію за рішенням комісії не може бути призначено у разі, коли члени домогосподарства або члени сім’ї особи із складу домогосподарства перебували за кордоном сукупно більше 60днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення субсидії. До 60-денного періоду перебування за кордоном не включаються дні службового відрядження, лікування або навчання за кордоном, що підтверджується відповідними документами.

3

   Всі доповідачі звернули увагу присутніх на той факт, що новим Порядком передбачено обов’язок отримувачів житлової субсидії щомісячно сплачувати обов’язкову частку платежу та обов’язок протягом 30 календарних днів інформувати управління про всі обставини, які можуть вплинути на розмір та право отримання субсидії.

   Для призначення субсидії на неопалювальний період (з травня) враховуються доходи за ІІІ-ІV квартали попереднього року (крім пенсії). Розмір пенсії враховується за квітень.

4

 Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ