Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1498489565 volleyballВ м.Нова Каховка пройшли фінальні ігри чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків 2002 року народження. В змаганнях взяли участь 22 кращі команди переможці зональних змагань.

З підсумками Чемпіонату України друге місце посіла збірна команда м.Лозова –м.Первомайський у складі Кришталь Владислав (ДЮСШ «Олімпія» м.Лозова) та Куринний Данил (м.Первомайський). Юнаки у напруженому  двобої у фінальному матчі поступилися з рахунком 1:2 збірній команді з Нової Каховки.

Вихованець ДЮСШ «Олімпія» - Кришталь Владислав виконав норматив «Кандидат у майстри спорту України»