Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

OprosМешканцям Лозівської об'єднаної територіальної громади пропонують оцінити роботу влади та описати своє бачення розвитку території. "Опитування складається з двох частин. Це опитування мешканців та опитування бізнесу, - пояснює начальник відділу економіки міської ради Сергій Гранкін, - ці анкети доступні на сайті Лозівської міської ради. Крім того їх можна скачати з сайту, роздрукувати, заповнити опитування та передати в Управління економіки".

 

В опитуванні вже взяли участь близько дві сотні лозівчан, інформують в Управлінні економіки і додають - розраховують на більшу активність,  тому запрошують усіх небайдужих лозівчан долучитися до анкетування. Завдяки нього у мерії розроблять аналіз сильних сторін та визначать проблемні питання, на які звертатимуть увагу. "Ми планували завершити опитування до першого вересня, але будемо дивитися на результат. Якщо буде невелика кількість заповнених анкет, то ми продовжимо термін опитування, говорить Сергій Гранкін, - потім ці анкети будуть розглядатись на засіданні робочої групи, будуть визначені проблемні питання, які є в громаді".

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ