Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1

 За ініціативи учнів 8-А класу Лозівського навчально - виховного комплексу № 10 «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» 5 березня 2019 року у Лозівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено захід з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня.

       Діти завітали до нас разом з класним керівником Сендецькою Тетяною Миколаївною та взялися навчати своїх нових друзів виготовляти подарунки до свята. Потоваришували вони з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. Ці дітки прийшли до нас дещо настороженими та скутими, але хлопчаки й дівчатка з 8-А класу поділились з ними своїм гарним настроєм, посмішками та добротою і … «лід розтанув». У теплій і невимушеній атмосфері діти виготовили квіти з кольорового паперу та пішли поздоровляти своїх матусь.

     Лозівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вдячний класному керівнику, дітям, а насамперед – батькам, які виховали таких щирих та добрих дітей.

     Окрім того, у цей день до нас завітала перший директор Центру Бредун Людмила Григорівна з онуком Сергієм, який взяв активну участь у проведенні майстер-класу. Ми завжди радо зустрічаємо у нашому колективі Людмилу Григорівну, яка має активну громадянську позицію, залучає мешканців міста до роботи із вразливими категоріями населення та найголовніше – ділиться своїм великим досвідом.

Лозівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ