Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

2

Завдяки Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ) у Лозівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді облаштовано кімнату психологічного розвантаження.

          Особи, які потребують психологічної підтримки зможуть отримувати  якісні соціально – психологічні послуги у сучасному кабінеті з новим обладнанням та комп’ютерною технікою.

          Практичний психолог центру готова працювати з сім’ями та особами, які опинилися у складних життєвих обставинах, в тому числі з внутрішньо переміщеними особами з Донецької та Луганської областей, з учасниками АТО та членами їх сімей, з дітьми – сиротами та позбавленими батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів/піклувальників, прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу, особами, які звільнилися з місць позбавлення волі або відбувають покарання без позбавлення волі.

         Працівники центру готові надати підтримку усім, хто її потребує. Ми чекаємо на вас з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 16.00 години за адресою: місто Лозова, м – н 3, буд. 38, І під’їзд, 1 поверх, телефон для довідок: 5 – 15 – 11.

1

3

4

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ