-9°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 77%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

2

Завдяки Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ) у Лозівському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді облаштовано кімнату психологічного розвантаження.

          Особи, які потребують психологічної підтримки зможуть отримувати  якісні соціально – психологічні послуги у сучасному кабінеті з новим обладнанням та комп’ютерною технікою.

          Практичний психолог центру готова працювати з сім’ями та особами, які опинилися у складних життєвих обставинах, в тому числі з внутрішньо переміщеними особами з Донецької та Луганської областей, з учасниками АТО та членами їх сімей, з дітьми – сиротами та позбавленими батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів/піклувальників, прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу, особами, які звільнилися з місць позбавлення волі або відбувають покарання без позбавлення волі.

         Працівники центру готові надати підтримку усім, хто її потребує. Ми чекаємо на вас з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 16.00 години за адресою: місто Лозова, м – н 3, буд. 38, І під’їзд, 1 поверх, телефон для довідок: 5 – 15 – 11.

1

3

4

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ