20°C

Погода у Лозовій

Хмарно

Вологість: 86%

Вітер: 6.44 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Відповідно до ст. 53 Конституції України та Законів України «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства» в аспекті гарантованого права дітей на освіту, щорічно в нашому місті проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»,  мета якого – надання дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового періоду, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок учбового періоду, усунення причин та умов даного явища; соціального захисту виявлених дітей; усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням; сприяння в охопленні навчанням дітей, перемішених з тимчасово-окупованих територій або районів проведення антитерористичної операції, притягнення батьків (опікунів) за неналежне виконання батьківських чи опікунських обов'язків до адміністративної відповідальності.

Координує роботу служба у справах дітей міської ради. До проведення залучені представники управління освіти, молоді та спорту міської ради, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Лозівського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Харківській області.

Профілактичний захід «Урок» планується провести протягом серпня-жовтня 2017 року. Перший етап розпочався 15 серпня та триватиме до 1 вересня 2017 року. Він, зокрема, передбачає ще до початку навчального року, з метою з’ясування забезпечення дітей одягом, взуттям, шкільним приладдям, проведення обстеження умов проживання та виховання близько 40 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, опікунських сімей та сімей,  діти з яких в минулому навчальному році мали систематичні пропуски занять без поважних причин.  З дітьми та їх батьками проводяться профілактичні бесіди, роз’яснюються вимоги чинного законодавства щодо обов’язкової середньої освіти. Рейдова група з’ясовує ситуацію в сім’ях та оперативно реагує при наявності проблем. За потребою діти з цих сімей забезпечуються адресною допомогою для підготовки до нового навчального року.

На другому етапі (з 1 до 15 вересня 2017 року) виявлятимуться діти, які з 1 вересня не приступили до навчання у школах та професійно-технічних навчальних закладах.

Третій завершальний етап триватиме упродовж вересня-жовтня. Його завданням буде повернення або влаштування дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не навчались, а також притягнення до відповідальності батьків або осіб, що їх замінюють, посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей. 

Шановні батьки! Відповідально поставтесь до підготовки дитини до нового навчального року!

Служба у справах дітей

Лозівської міської ради.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ