Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 20180515 153332   Що слід розуміти під широковживаними поняттями «родина», «сім’я»?

   З сім’ї починається життя людини, тут відбувається її формування. Вона - джерело  любові, поваги, солідарності та прихильності.

   Людина не народжується відразу ж дорослою. Найперше, що вона пізнає - це взаємини у сім'ї. Велике дерево не виростає в безповітряному просторі - необхідний ґрунт, в який попадає зернятко. І зернятко поглинає в себе всі елементи з цього ґрунту. Якщо ґрунт якісний, насичений корисними елементами, то й дерево виростає міцним та гарним. Коли народжується дитина, вона природним чином, поглинає в себе енергію зі свого оточення. Якщо довкола неї любов і турбота, якщо вона бажана та жадана, якщо вона бачить довкола себе вищі прояви самопожертви, доброти, любові, - то вона росте внутрішньо міцною та гарною.

   15 травня ми відзначаємо Міжнародний День сім’ї. З нагоди цього свята, в діалоговій кімнаті, на базі Лозівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пройшла чергова зустріч в рамках роботи групи взаємопідтримки для прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу «Родинне коло». В заході прийняли участь прийомні батьки та батьки вихователі нашого міста. Учасників привітали директор ЛМЦСССДМ Кишинська Н.О. та заступник начальника ССД Бережна Н.М.

   Провідним психологом центру було проведено заняття, спрямоване на запобігання емоційному вигоранню прийомних батьків, під час якого застосовано кілька цікавих методик. Далі відбулося активне обговорення, батькам надані корисні рекомендації.

   Наприкінці заходу, прийомним батькам було запропоновано розрізати святковий пиріг та пригоститися солодощами.

 Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

 

 

 

IMG 20180515 153117

IMG 20180515 153215

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ