Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Електропоїзд з Лозової до Харкова, який раніше ходив об 11:50, буде відправлятися о 06:00. Тепер він курсуватиме щоденно і доїжджатиме до кінцевої зупинки за дві з половиною години. Новий розклад почне діяти з цієї неділі, 27 березня.

Змінити рух лозівчани попросили у колективному листі до міського голови Сергія Зеленського, а він звернувся до управління Південної залізниці.

Як пояснює секретар міськради Сергій Коба, перший електропоїзд йшов занадто рано, о 4-й ранку, а наступний приїжджав до Харкова лише об 11-й.

— Тим людям, яким необхідно було їхати у місто Харків у своїх справах, було дуже і дуже незручно. Зараз ці незручності усунені, і люди можуть пересуватися у зручний для них час, — говорить Сергій Коба.

Зупинятиметься шестигодинна електричка лише на станціях Панютине, Герсеванове, Краснопавлівка, Біляївка, Ліхачове та Мерефа. Квиток коштуватиме, як на звичайний приміський поїзд, 12 гривень 80 копійок. За додатковою інформацією можна звернутися до вокзалу за телефоном 5-53-05.

Начальник вокзалу Олександр Копитчук закликає лозівчан купувати квитки на електричку, оскільки якщо пасажиропотік буде недостатнім, її можуть скасувати.

 

Дивитися відео

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ