Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Дорогі, лозівчани !

357Запитайте себе, скільки часу ви гаєте на те, щоб знайти у Facebook або інших соціальних мережах дійсно корисну або важливу інформацію, яка стосується нашого рідного міста, гортаючи нескінченну стрічку новин. Як часто ви маєте змогу відвідувати наш сайт. Чи цікаво вам знати, як проходять урочистості, ремонтні роботи комунальників, та що взагалі відбувається в місті. Врешті-решт – коли буде вода...

Це все риторичні питання.
Міська влада, її структурні підрозділи на чолі с Сергієм Зеленським докладають максимум зусиль для того, щоб громада нашого міста вчасно і в повному обсязі дізнавалася про новини та події, позитивні і не дуже, які відбуваються в Лозовій.
Як ви можете переконатися, на сайті Лозівської міськради розміщують новини міста, важливі оголошення комунальних та інших служб, анонси святкових програм, інтерв’ю з мером, телевізійні новини «ТРК Лозова», та безліч іншої суспільно важливої інформації. На сьогоднішній день сайт Лозівської міськради став осередком концентрації офіційної інформації, її актуальним джерелом для інформування населення з нагальних питань.
Адже не секрет, що саме Інтернет-ресурси дають можливість читачам отримувати найактуальнішу інформацію. Згідно статистики мобільних операторів України близько 45% абонентів користуються смартфонами, а розповсюдженість послуги широкосмугового інтернету за даними ІнАУ в містах складає більше 60%. Єдиним вузьким місцем до недавнього часу залишалось питання вчасної доставки контенту до аудиторії. Цю проблему було вирішено за допомогою месенджера Telegram, в якому було створено публічний канал Лозівських новин @LozovaNews з метою висвітлення головних подій та інформування в разі надзвичайних ситуацій громади міста. Новини, оголошення, відео новини «ТРК Лозова», які розміщуються виключно з сайту Лозівської міськради на каналі, ви можете переглядати у будь-який зручний для вас момент, не гаючи власний час на пошук їх в соціальних мережах або на сторонніх сайтах. Підписуйтесь на канал Лозівських новин https://t.me/lozova_news та першими дізнавайтесь про події в місті Лозова. Без спаму і “непотрібних” новин, тільки найважливіше.

Месенджер Telegram - безкоштовний, без докучливої реклами, підтримується платформами Android, IOS, Windows і, навіть, взагалі без встановлення, вам достатньо просто відкрити вкладку у Web-браузері

Чому саме Telegram?

По-перше, Viber, WhatsApp та подібні їм месенджери просто не мають такої технічної можливості.
По-друге, ніхто і ніщо не заважає вам встановити на смартфон або ПК Telegram для того, щоб вчасно отримувати інформацію з сайту Лозівської міськради. Якщо ви вже користуєтесь іншим месенджером для спілкування з близькими та друзями, не переймайтеся, вони один одному аж ніяк не заважають.
По-третє, повідомлення на каналі розміщуються автоматично та практично миттєво, протягом 1-3 хвилин після їх публікації на сайті Лозівської міськради. І лише потім, через деякий час повідомлення можуть бути викладені або скопійовані у соціальних мережах, на інших сайтах та радіо.
І насамкінець. Новин, дійсно, доволі багато. Щодня. Тому, хто наважиться підписатися на канал, невеличка порада, якщо ви дуже зайнята людина або у вас «нєрви», просто вимкніть функцію оповіщення на каналі. Новини все рівно будуть надходити не турбуючи вас, а ви зможете переглянути їх в будь-який зручний момент.
Друзі, так чи інакше, долучайтеся: https://t.me/lozova_news

Для тих, хто зацікавився та хоче більше:
Топ-10 корисних Telegram-ботів для українських користувачів

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ