Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

94 mainЛозівський міський голова Сергій Зеленський у вівторок, 2 жовтня, з робочою поїздкою відвідав Харківську обласну державну адміністрацію та обласну раду.
У ході зустрічі з головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим обговорив питання фінансування Лозівської профтехосвіти.

Далі Сергій Зеленський провів зустріч з першим заступником голови ХОДА Марком Беккером по питанню незабезпеченості заробітною платою медичних працівників та виділення препарату інсуліну. Під час зустрічі з заступником голови ХОДА Євгенієм Шахненко доповів про готовність комунальних підприємств міста до опалювального сезону також розглянув питання ходу реконструкції колектору по вулиці Привокзальній, Південного колектору та ремонту доріг.
Цього ж дня міський голова Сергій Зеленський провів зустріч з ректором Харківського Національного Університету міського господарства Володимиром Бабаєвим з питання організації заочного навчання по підготовці фахівців з публічного управління та адміністрування та управління об’єднаними тергромадами.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ