Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1520543Як стати успішною людиною і досягти своєї мети, чи важко бути мером і які проблеми найчастіше доводиться вирішувати на цій посаді? Яка улюблена справа та хобі? Саме ці питання цікавили студентів Лозівського вищого коледжу мистецтв під час зустрічі з мером міста Лозова Сергієм Зеленським. Також студенти ділилися планами на майбутнє і розповідали про свої досягнення. Міський голова наголосив,що підтримка молоді у місті найвищий пріоритет міської влади і у місті робиться багато для того, щоб молоді спеціалісти залишалися у Лозовій і розбудовували її.

У ході зустрічі також говорили про покращення матеріально-технічної бази коледжу. Тут завдяки коштам, які виділено з обласного бюджету, за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної та голови обласної ради Сергія Чернова, замінено систему теплопостачання та відремонтовано покрівлю.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ