Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Sportivny noviny 3Дзюдо

            27 січня в м.Харків завершився чемпіонат Харківської області з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 2001/2003 років народження. Яскраво виступили на цих змаганнях юні вихованці Лозівської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія», Кравчук Денис у ваговій категорії 50 кг., та Скрипка Віталій у ваговій категорії 55 кг. посівши перші місця (перший тренер переможців Багінський В’ячеслав);

Марченко Артем та Гузова Катерина посіли треті місця, підготували призерів змагань тренери – викладачі відділення дюздо Багінський В’ячеслав Владиславович та Молодан Олександр Олексійович. Всі призери змагань здобули право виступити на Чемпіонаті України який пройде в м.Луцьк.

            03 лютого в м.Харків відбувся турнір з боротьби дзюдо «Жовтий пояс» серед юнаків та дівчат 2007/208 р.н., 2009/2010 р.н. В цих змаганнях спортсмени ДЮСШ «Олімпія» Литовка Владислав посів друге місце у ваговій категорії 30 кг., Михайлін Михайло – третє місце у ваговій категорії 22 кг. Юнаків підготував тренер Молодан Олександр Олексійович.

 

Волейбол

            27-28 січня в Лозовій на спортивній базі Лозівської філії Харківського Державного автодорожнього коледжу відбулись зональні змагання Чемпіонату Харківської області з волейболу серед дівчат 2005/2006 років народження. В змаганнях взяли участь юні волейболістки ДЮСШ «Олімпія», смт.Близнюки, м.Харків, ДЮСШ «Спартанець» Лозівського район. Щодо підсумків змагань, право виступити в фінальних іграх Чемпіонату здобули спортсмени з смт.Близнюки та ДЮСШ «Олімпія» (тренер Коваленко Анна Сергіївна та Рубан Тетяна Василівна), які посіли  відповідно перше та друге місця, замкнули трійку призерів команда селиша Орілька.

            03-04 лютого в м.Харків, відбувся фінальний тур Чемпіонату Харківської області з волейболу серед юнаків 2001/2002 р.н. Збірна команда ДЮСШ «Олімпія» блискуче виступила у фіналі і здобула почесне  перше місце. Команду підготувала тренер ДЮСШ «Олімпія» Рубан Тетяна Василівна.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ