Шановні відвідувачі сайту! Інформуємо Вас, що сайт Лозівської міської ради перейшов на нову платформу за адресою: https://lozovagromada.gov.ua/

Дивитись усі

Туристичний маршрут

по місту Лозова

golovnaФутбол

22 червня 2019 року на стадіоні «Локомотив» смт. Панютине відбувся матч VІІІ туру Чемпіонату Харківської області сезону 2019 року серед аматорських команд Вищої ліги між командами «Лозова-Панютине» та ФК «Маяк» (Валки).

Команда «Маяк» невдало розпочала Чемпіонат, останній матч гравці «Маяка» розгромили лідерів Чемпіонату команди «Універ-Динамо» (Харків) із рахунком 3:0 та на даний час заслужено мають 6 шість очок, посідаючи передостанню сходинку турнірної таблиці.

Наша команда у минулому турі розгромила «зміївчан» із рахунком 7:1, які на 1 очко випереджають нас у таблиці Чемпіонату та займають на даний час 3-тю сходинку.

Тому обидві команди настроєні були рішуче і тільки на перемогу.

Перший тайм наша команда розпочала з постійних атак. Рахунок відкрив Боровик Роман на 14 хв., на 23 хв. Галушка Владислав збільшує розрив влучним ударом, на 36 хв. Кібенко Сергій робить рахунок 3:0. Перший тайм закінчився повним домінуванням гравців нашої команди.

У другому таймі, ситуація на полі змінилася. З перших хвилин тайму гравці «Маяка» стали активно прессінгувати та на 50хв. арбітр матчу призначає 11-ти метровий по нашим воротам через порушення правил у власній штрафній зоні, який і був вдало реалізован Собко Олександром. Кібенко Сергій на цей м’яч відповів і зробив дубль у матчі через 18 хвилин (68 хв.), збільшивши розрив у забитих м’ячах (4:1). Валківців цей рахунок взагалі не задовільняв та вони ще з більшим напором почали атакувати наші ворота, що на 86хв. і принесло їм успіх, Цимбал Данило зменшив розрив у рахунку (4:2). Після розіграшу м’яча, валківці несподівано перехопили м’яч та стрімкою атакою Собко Олександр знову зменшує рахунок на 88 хв., тим самим робить дубль у цьому матчі (4:3). До кінця матчу рахунок вже не змінився і головний арбітр зафіксував перемогу нашої команди із рахунком 4:3.

Інші матчі VІІІ туру Чемпіонату Харківської області по футболу у вищій лізі закінчилися із наступними результатами:

«Універ-Динамо» (Харків) – «Первомайський» 5:0, Харків’яне після розгрому від «Маяка» у минулому турі, зробили висновки та роботу над помилками, та провели цього разу показову гру, не тільки розгромивши гостей з Первомайську, але й не заробивши жодної жовтої чи червоної картки.

ФК «Вовчанськ» – ФК «Квадро» (Харків) 1:0, перемога «вовків» була очікувана, але дуже напружена. Харків’яни чинили шалений опір лідерам за що і заробили 4-ри жовті картки, проти 1-єї у «вовків». Єдиний м’яч забив Радченко вже під кінець другого тайму на 75 хвилині.

«Енергетик» (Солоницівка) – «Зміїв»  2:3, «зміївчане», після нищівної поразки на домашньому полі від гостей команди «Лозова-Панютине», на виїзді переграли господарів, які, як і ми, наступають їм на п’яти.

«Арена» (Харків) – «Солідарність» (Золочівський р-н) 3:0, харків’яне не залишили жодних шансів аутсайдеру цьогорічного Чемпіонату у Вищій лізі, та здобули ще 3 ігрових очка.

За результатами VІІІ турів турнірне становище Чемпіонату Харківської області по футболу у Вищій лізі має наступний вигляд: