Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

860252 128161930695741 1450587107 oЛозівська міська рада і її виконавчий комітет висловлюють слова співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Олександра Володимировича Палюха, колишнього головного архітектора міської ради.

В цю гірку мить щиро поділяємо горе родини та висловлюємо глибоке співчуття рідним, близьким та колегам покійного. Схиляємо голову в скорботі. Світлий спомин про Олександра Володимировича житиме у вдячній пам’яті всіх, хто працював з ним, знав, любив та поважав. Нехай земля буде пухом, а душа матиме вічний спокій!
Народився Олександр Володимирович 27 березня 1952 року в селі Ново-Олександрівка Сахновщинського району Харківської області. В 1974 році закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та отримав кваліфікацію – інженера-будівельника.
Трудову діяльність розпочав в серпні 1974 року інженером-будівельником на Лозівському ковальсько-механічному заводі. Пропрацював на цьому підприємстві 33 роки на різних керівних посадах.
З липня 2007 року по червень 2016 року працював начальником відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Лозівської міської ради, головним архітектором.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ