Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

елочка   Лозівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із управлінням праці та соціального захисту населення проведено святковий захід «Святий Миколай – дітям». До участі у заході залучено дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та внутрішньо переміщених осіб.  

     Захід відбувся у місцевому кафе «Ріо», приміщення якого надано власником кафе НАТАЛІЄЮ МАЛЮК на благодійній основі. Проведено свято підприємцем, яка організує та проводить свята, ВІКТОРІЄЮ ХАРЧЕНКО також на благодійних засадах. Під час свята діти вчились розмальовувати печиво гарячим шоколадом, брали участь у конкурсах, танцювали та співали. Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая та принесла додому свій їстівний витвір – печиво з малюнком.

     Лозівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вдячний благодійникам, які інколи більш, ніж рідні батьки зацікавленні у організації свят для дітей.

Святий Миколай 2 Святий Миколай 3

Святий Миколай 4

Святий Миколай 5 Святий Миколай 7

Святий Миколай 9

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ