Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

tatoТурбота про дітей, забезпечення їх всебічного розвитку – одне із найбільш важливих завдань суспільства, яке дбає про своє майбутнє. Особлива увага у нашому місті приділяється дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які влаштовані до сімейних форм виховання. Одним із провідних напрямків роботи центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є соціальне супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та сімей опікунів/ піклувальників, їх підтримка та допомога у вихованні дітей, подоланні труднощів, вирішення спірних питань, які виникають у процесі діяльності.

       14 червня 2019 року Лозівським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організовано роботу групи взаємопідтримки прийомних батьків, батьків-вихователів. Мета зустрічі - вирішення проблемних питань життя та розвитку прийомних дітей, допомоги у їх соціалізації, утриманні і вихованні. Найбільш актуальною учасники групи визначили тему налагодження стосунків в сім’ях, попередження конфліктів, уникнення конкуренції між дітьми та подолання їх негативних наслідків. Розглянуто важливе питання підготовки дітей, які перебувають на вихованні, до виходу з прийомної сім'ї, дитячого будинку сімейного типу, в тому числі визначення місця навчання, проживання, розвиток навичок самообслуговування, ведення домашнього господарства, навичок розпорядження коштами. Прийомні батьки, батьки-вихователі, перебуваючи у колі однодумців, людей з однаковими проблемами, обставинами життя, завдяки обміну думками, новою інформацією, отримали новий досвід, набули нових знань, навичок, експериментували з різними стилями поведінки, підвищили впевненість у собі.

   Ця зустріч була присвячена Міжнародному дню батька, який втретє відзначається в Україні у третю неділю червня. Бути гарним батьком - найбільш відповідальна робота в житті кожного Чоловіка. Він має стати прикладом для сина та добрим чарівником для доньки. Навчити, розповісти, пояснити, зробити все це з любов’ю і терпінням - таке може тільки тато. Вітаємо достойних батьків, пишаємося ними!

 

Лозівський міський центр соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ