13°C

Погода у Лозовій

Переважно хмарно

Вологість: 30%

Вітер: 28.97 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

                З 11 по 17 травня 2017 року спеціалістами Лозівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено заходи в рамках Тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я.  Основна мета заходу – привернути увагу дітей та дорослих до питань репродуктивного здоров’я, формування здорового способу життя, відповідального відношення до власного здоров’я, до планування родини, відповідального ставлення до батьківства.

              17 травня 2017 року спеціалістами ЛМЦСССДМ була організована зустріч учениць 8-9 класів Лозівської ЗОШ І-ІІІ ст.№12  з лікарем - гінекологом Черновою Ольгою Вікторівною.

             Під час проведення профілактично – просвітницької роботи Ольга Вікторівна надала дівчатам вичерпну інформацію про планування бажаної вагітності, про засоби контрацепції, про репродуктивне здоров’я та його збереження.

Н.Б. Білошицька,

фахівець із соціальної роботи

ЛМЦСССДМ

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ