Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 6158   Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Протягом І півріччя 2018 року Мінсоцполітики України встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, 112 громадянам України, в тому числі 43 – мешканцям Харківської області.

IMG 6159За ініціативи управління праці та соціального захисту населення міської ради та участі суб*єктів, на яких покладено функції щодо попередження торгівлі людьми, ради старшокласників «Нова хвиля» 30 липня в Депутатському сквері було проведено акцію: "Торгівля людьми. Розпізнай небезпеку вчасно".

Метою акції є:

- навчання розпізнавати ситуації торгівлі людьми, ризиків потрапляння в них та відповідному реагуванню на них;

- інформування про можливість отримання соціальних послуг та допомоги з боку органів державної влади та неурядових організацій;

- формування толерантного відношення до постраждалих від торгівлі людьми.

IMG 6151

IMG 6163

IMG 6171

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ