Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

01

Таке рішення прийняли за результатами громадських слухань, які проходили у Миколаївському, Новоіванівському, Полтавському та Яковлівському старостинських округах Лозівської міської ОТГ.

Керівництво міста та Управління освіти молоді та спорту упродовж червня зустрічалося з батьківським активом та громадськістю щодо обговорення проєкту рішення міської ради «Про упорядкування мережі закладів освіти Лозівської міської ОТГ». Ним передбачалося пониження ступенів навчальних закладів у цих населених пунктах до рівня базової середньої освіти – 9 класів навчання. Вжиття таких заходів вимагає держава.

Під час зустрічей батьки з розумінням ставилися до необхідності реформування та не були готові кардинально змінювати організацію навчання своїх дітей. Висловили перестороги з приводу підвезень учнів шкільними автобусами до опорних закладів по розбитих дорогах. Викликав тривогу у батьків стан соціалізації дітей у нових закладах освіти. Від них надішли численні звернення на всіх рівнях, з проханням у 2020/2021 навчальному році залишити все без змін.

Місцева влада з розумінням поставилася до болючих питань, які озвучили батьки. Лозівський міський голова неодноразово наголошував під час громадських слухань, що рішення щодо пониження ступенів шкіл, їх реорганізація чи ліквідація виключно за громадою.

Реформування закладів освіти Лозівської ОТГ перебуває на контролі мера Сергія Зеленського та народної депутатки України Юлії Світличної.

Освітня галузь Лозівської громади забезпечена фінансовими видатками на мінімальному рівні. Внаслідок низької наповнюваності шкіл виникає проблема фінансування малочисельних закладів, утримання яких покладається на місцевий бюджет.  Місцева влада просила Юлію Світличну сприяти вирішенню питання фінансування в частині виплати заробітної плати педагогічним працівникам закладів освіти Лозівської ОТГ.

 

Читайте також:  У Лозівській ОТГ тривають громадські слухання щодо реформування освітньої галузі

 Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ