8°C

Погода у Лозовій

Сонячно

Вологість: 69%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Завдяки співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ у 10-й школі та ліцеї № 4 з’явилися нові сучасні парти, стільці і дошки.
Школа № 10 стовідсотково забезпечена новими шкільними меблями, сюди завезли 700 стільців, 320 парт і 11 шкільних дошок. У ліцеї № 4 замінили 75 парт і 150 стільців у п’яти класах.

Начальник управління освіти молоді та спорту Вікторія Урванцева розповіла, що якість меблів відповідає міжнародним нормам. Парти і стільці регульовані, тому за ними можуть навчатися діти від 1 до 11 класу.

Нагадаємо, Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ  обрало 10-ту школу для проведення капітального ремонту, тут вже замінили вікна на енергозберігаючі.  У басейні ліцею № 4 за кошти німецького банку замінять вікна на енергозберігаючі, обладнають приміщення підвісною стелею та проведуть реконструкцію м'якої покрівлі на шатрову. 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ