Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

img 9585 3845x2564 5213

У засіданні, яке відбулося 18 лютого, взяв участь перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков. Під час заходу, що пройшов під головуванням Олексія Кучера, обговорили хід виконання в регіоні доручень Президента України, про це повідомляється на сайті Харківської обласної державної адміністрації. Олексій Кучер наголосив, що Президент України надав низку доручень регіонам. Серед них – реалізація проєкту щодо спорудження в Україні протягом 2020 року 100 шкіл, 100 дитячих садків та 100 стадіонів.

Про підготовку до реалізації цієї програми та проведення ремонтних робіт на дорогах області доповів перший заступник голови ХОДА Віталій Погосян. Він нагадав, що в області в 2020 році планують завершити реконструкцію та будівництво 5 шкіл, 5 дитсадків та 5 спортивних об’єктів. Також повідомив, що об’єкти дорожнього будівництва вже також визначені та погоджені з Укравтодором – ідеться про відновлення 76 км доріг та 6 мостових споруд.

Під час наради підсумували виконання доручень щодо зниження вартості опалення, запровадження енергоефективних технологій та забезпечення житлом учасників АТО.

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ