Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

1   Нова сцена - це мобільна конструкція, яку збиратимуть та розбиратимуть під святкові заходи в місті. Вона більша та міцніша за попередню, кажуть в Управлінні культури і додають - в неї регулюється висота, є пандус та 10-метровий подіум, який можна ставити в різних місцях, навіть на сцені(наприклад, для розміщення ударника музгурту).

   Нову сцену придбали за 865 тисяч гривень з міського бюджету, інформує начальниця Управління культури Тетяна Запорожець і зазначає, що оренда такої сцени обійшлася б місту у 50 тисяч гривень на день.

   «Стара сцена була придбана близько 10 років тому за кошти соціальних партнерів міста. Час минув, нічого не буває вічного, ми планували цю сцену доробити, зробити її ширше, вище і довше. Але так сталося, що поривом вітру стару сцену було знесено, конструкції пошкодилися і ремонт потребував би значну суму коштів. Лозівський міський голова та депутати міськради підтримали ідею, що краще не ремонтувати стару, а придбати нову сучасну сцену, яка б відповідала всім вимогам артистів та зірок, які до нас можуть завітати,» - говорить Тетяна Запорожець.

   Також з міського бюджету виділили 190 тисяч гривень на павільйон. Його використовуватимуть на міських заходах та для виїзду на ярмарки, щоб гідно представляти Лозівську ОТГ, яка є однією з найбільших в Україні. Вперше цим павільйоном планують скористатися під час святкування у Лозовій Дня незалежності України. У ньому облаштують музей вишиванок.

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ