Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2090820Сьогодні, 13 жовтня, міський голова Сергій Зеленський, у ході зустрічі з менеджером регіональної лабораторії Next Level Diagnostics - Віталієм Гоменюком, вислухав пропозиції щодо придбання обладнання для діагностування COVID-19 методом ПЛР.

ПЛР діагностика COVID-19 є однією з надійних та швидких, розповів Віталій Гоменюк. Тест-система Genesig Real-Time PCR (Primerdesign, Великобританія) виявляє усі штами вірусу SARS-CoV-2. Окрім тестування на коронавірус, ПЛР машина має можливість проведення аналізів й на інші інфекції. Вартість обладнання, до складу якого входять тест-системи на коронавірус, складає близько 4-х мільйонів гривень. З допомогою одного ампліфікатора, за добу можливо проводити до 500-т тестів. Після забору аналізу за 3-4 години пацієнт отримує результат.

Представник компанії найближчим часом надасть комерційні пропозиції, до них входитимуть - налаштування обладнання та навчання лаборанта. Віталій Гоменюк додає, обладнанням Next Level Diagnostics встановлено в відомих клініках України, таких як клінічна лікарня «Феофанія».

  • - Кількість хворих на коронавірус у нашій громаді зростає, - говорить міський голова Сергій Зеленський. - Харківський лабораторний центр перевантажений й результати тестів лозівчанам доводиться очікувати від 5-ти до 7-ми днів. Це призводить до ускладнень захворювань та розповсюдження інфекції. Тому ми продовжуємо розглядати можливість встановлення лабораторного обладнання для тестування коронавірусної інфекції у Лозовій. З такою пропозицією вже виходили до Харківського лабораторного центру та поки що отримали відмову.

Питання про встановлення обладнання для ПЛР тестування міський голова Сергій Зеленський винесе на розгляд депутатів на найближчій сесії міської ради: "Разом з депутатами будемо радитися, з яких джерел фінансувати закупівлю обладнання".

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ