26°C

Погода у Лозовій

Мінлива хмарність

Вологість: 55%

Вітер: 28.97 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Сьогодні, 31 серпня, у Лозівському ліцеї № 4 пройшла серпнева педагогічна конференція за темою: «Про підсумки розвитку освіти міста у 2015/2016 навчальному році та завдання на наступний навчальний рік». У роботі взяли участь Лозівський міський голова Сергій Зеленський, заступник міського голови Юрій Кушнір, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, депутати Лозівської міської ради, освітяни та громадськість міста і району.
Міський голова Сергій Зеленський запевнив усіх присутніх, що освітня галузь завжди буде знаходитися у пріоритеті влади і депутатів, бо це майбутнє нашого міста і держави. Він прикладатиме максимум зусиль для укріплення матеріальної бази навчальних закладів, а також забезпечення вчителів гідною заробітною платою.
Сергій Зеленський зауважив, що у цьому році на покращення матеріальної бази шкіл і дитсадків витрачено більше 11 мільйонів гривень, з яких 6 мільйонів це кошти бюджету, 3 – батьківські і 2 мільйони – спонсорські. Міський голова вдячний керівникам навчальних закладів за їхній внесок в розвиток шкіл і дитсадків. Вчителям Сергій Зеленський подякував за їхню натхненну працю і за високий рівень знань, які учні показують на олімпіадах і конкурсах.
У ході проведення заходу подяками міського голови нагороджені Лозівський ДНЗ № 6 «Посмішка», який став призером Сьомого міжнародного форуму «Іноватика в сучасній освіті», завідувач Валентина Колісник, педагогічний колектив Лозівського НВК № 10 за якісну підготовку та найкращі результати випускників у ЗНО 2015/2016 навчальному році, директор Віктор Бондаренко. Педагогічному колективу Лозівського ДНЗ № 3 «Чебурашка», директор Валентина Сіліна, педагогічному колективу Лозівської гімназії, директор Алла Середа, також вручено подяки міського голови, ці два заклади стали абсолютними переможцями міського етапу конкурсу-огляду навчальних закладів у підготовці до нового навчального року.
Начальник відділу освіти Лозівської міської ради Вікторія Урванцева доповіла усім присутнім про підсумки роботи освітян міста за минулий навчальний рік та окреслила пріоритетні напрямки роботи на наступний. І вручила усім без виключенням керівникам навчальних закладів грамоти за підготовку до нового навчального року. На заході Вікторія Урванцева представила молодих вчителів і керівників гуртків, які щойно прийшли працювати до навчальних закладів Лозової і подякувала ветеранам освіти за їхню багаторічну працю і той досвід, який вони передавали своїм молодим колегам.
Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, ознайомив усіх присутніх з результатами ЗНО-2016. Він зауважив, що у Харківській області відбулося серйозне зростання якості знань, які продемонстрували абітурієнти у цьому році на ЗНО. Лозова у трійці найкращих, куди входить обласний центр і місто Чугуїв. Це в першу чергу робота вчителів, які працювали вперто і наполегливо та, у результаті, лозівські випускники показали себе конкурентоздатними і вступили до тих ВУЗів до яких бажали. Олександр Сидоренко вручив подяку міському голові Сергію Зеленському за бездоганну організацію та проведення ЗНО-2016 у місті Лозова і привітав усіх присутніх з Днем знань.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ