Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1530686На позачерговому засіданні виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням першого заступника міського голови Олександра Жидкова сьогодні, 8 листопада, розглянули більше 30-ти питань.

З основного затвердили заходи щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу та весняної повені в м. Лозова на 2018-2019 роки. Надали дозвіл підприємцю на розміщення зовнішньої реклами. Також затвердили Положення про комісію з питань призначення державних соціальних допомог, житлових субсидій та пільг населенню та її складу. Створили комісію з приймання-передачі закладів культури Лозівського району та майна, закріпленого за ними. Затвердили ряд питань, як стосуються обліку житла та управління комунальною власністю. Дали дозволи на розміщення зблокованих тимчасових споруд  для провадження підприємницької діяльності - торговельних павільйонів з реалізації непродовольчих товарів.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ