Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

SESIYAНа початку позачергової сесії Лозівської міської ради у п’ятницю, 16 серпня, депутати вшанували пам’ять бійця Олександра Бричука, який загинув п’ять років тому поблизу Красногорівки на Донеччині. За мужність, героїзм та вірність військовій присязі його посмертно було нагороджено орденом «За мужність» III ступеня та медаллю «Захисник України». Також на честь Олександра Бричука названа одна з вулиць міста Лозова.

Також на початку сесії секретар міськради Сергій Коба привітав начальника Лозівського високовольтного району електричних мереж АТ “Харківобленерго” Володимира Тищенко з 60-річним ювілеєм та вручив директору ПрАТ “Лозовабуд” Анатолію Білецькому Почесну грамоту Лозівської міськради з нагоди Дня будівельника.
Під час сесії депутати розглянули питання щодо оренди земель комунальної власності, про присвоєння адрес, про визначення виконавців послуг з вивезення рідких побутових відходів та ряд питань про внесення змін до рішень Лозівської міської ради.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ