Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1430978Міська влада, правоохоронці, медики та приватні підприємці, які надають ритуальні послуги обговорили питання дотримання правил організації поховання та ритуального обслуговування у місті Лозова. Нарада пройшла у міськвиконкомі 3 липня під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського.

Під час наради Лозівський міський голова Сергій Зеленський наголосив: «Ми повинні забезпечити належний рівень з ритуального обслуговування у місті та поховання померлих, усі служби повинні оперативно взаємодіяти між собою. Міська влада намагається створювати належні умови в наших медичних закладах. У минулому році депутати виділили кошти на реконструкцію даху патолого-анатомічного відділення Лозівської ЦРЛ та закупівлю холодильної камери. Загалом фінансування медицини, окрім заробітної плати лікарів, відбувається з міського бюджету».
Про порядок розгляду повідомлення про факти смерті, яка настала природнім шляхом та про дії слідчо-оперативної групи на місці події у разі насильницької смерті, під час наради розповів заступник начальника Лозівського відділу поліції Павло Кустов. Також довів інформацію про основні напрямки взаємодії з медичними працівниками та судово-медичним експертом на місці події. Наголосив транспортування трупу до медичного закладу проводиться в обов’язковому порядку у присутності поліції. У цьому році до поліції надійшло 689 повідомлень про факти смерті, з них 103 факти вносилися до Єдиного реєстру досудових розслідувань
Директор Територіального медичного об’єднання Іван Жовтий поінформував, що у разі надходження повідомлення про смерть на місце виїжджають сімейні лікарі або фельдшера для констатації біологічної смерті померлого. При наявності ознак насильницької смерті, тіло направляється на розтин в бюро судово-медичної експертизи, при їх відсутності в патолого-анатомічне відділення Лозівської ЦРЛ. Якщо померлий перебував на обліку в сімейного лікаря, який досконально знає його захворювання, лікар може видати довідку про причини смерті без проведення розтину.
Згідно змін внесених до Кримінально-процесуального кодексу розтин тіла для встановлення причини смерті в бюро судово-медичної експертизи проводиться лише після дозволу суду, наголосив завідувач Лозівського міськрайонного відділу Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи Ігор Дубовик.
Під час наради власники підприємств з надання ритуальних послуг винесли на обговорення присутніх проблемні питання та знаходили спільні шляхи їх вирішення.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ