13°C

Погода у Лозовій

Переважно хмарно

Вологість: 30%

Вітер: 28.97 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

15 травня відбулося чергове засідання ради з вирішення питань надання адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення м.Лозова.

Згідно з порядком денним було розглянуто 10 заяв мешканців міста щодо надання матеріальної допомоги на лікування та 2 заяви громадян, які здійснили поховання осіб, не застрахованих в системі загальнообов'язкового соціального страхування.
Рішення комісії про виділення коштів на загальну суму 4200 грн. за рахунок Програми соціального захисту населення м,Лозова на 2017-2019 роки буде винесено на затвердження виконавчого комітету Лозівської міської ради.
Також було розглянуто заяви учасника АТО та члена сім'ї померлого учасника бойових дій, який брав безпосередню участь в АТО, прийнято рішення про надання матеріальної допомоги на загальну суму 2000 грн. за рахунок коштів Програми соціальної підтримки учасникам АТО та членів їх сімей м.Лозова на 2017-2019 роки.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ