19°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 62%

Вітер: 17.70 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

15 травня відбулося чергове засідання ради з вирішення питань надання адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення м.Лозова.

Згідно з порядком денним було розглянуто 10 заяв мешканців міста щодо надання матеріальної допомоги на лікування та 2 заяви громадян, які здійснили поховання осіб, не застрахованих в системі загальнообов'язкового соціального страхування.
Рішення комісії про виділення коштів на загальну суму 4200 грн. за рахунок Програми соціального захисту населення м,Лозова на 2017-2019 роки буде винесено на затвердження виконавчого комітету Лозівської міської ради.
Також було розглянуто заяви учасника АТО та члена сім'ї померлого учасника бойових дій, який брав безпосередню участь в АТО, прийнято рішення про надання матеріальної допомоги на загальну суму 2000 грн. за рахунок коштів Програми соціальної підтримки учасникам АТО та членів їх сімей м.Лозова на 2017-2019 роки.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ