Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 7d5cf1b3332564d5d4c9b4d9845ca18d VСьогодні, 17 квітня, на новозбудованому спорткомплексі у парку «Перемога» відбулися перші заняття з фізичної культури для школярів міста. 

Нагадаємо збудували спорткомплекс за кошти державного бюджету, на це пішло майже чотири мільйони гривень. Наразі розробляється проект благоустрою прилеглої території до спорткомплексу. Поряд з ним планується облаштувати мотузковий парк, на це з міського бюджету виділено 500 тисяч гривень.

Заняття на спорткомплексі проходитимуть згідно графіку. З 9.00 до 14.00 години тут проводитимуть уроки фізкультури для учнів шкіл, з 15.00 до 18.00 - займатимуться вихованці дитячих юнацько-спортивних шкіл міста.
Для організованих груп населення майданчик працюватиме з 18.00 до 20.00 години. Усім бажаючим за довідками звертатися до головного фахівця комунальної установи «Спорт для всіх» Літвінова Євгенія Володимировича. 

 Долучайтеся до нашого каналу в Telegam

 

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ